Warning: Constant ABSPATH already defined in /home/mammutete/domains/mammutco.ir/public_html/wp-config.php on line 3
ماموت سامانه
در حال بارگذاری
  • شماره تماس: 01333336061

درباره ما

شرکت ماموت سامانه گیلان در سال 1386 با هدف تحقیق، پژوهش و ارائه خدمات تخصصی در حوزه شبکه و امنیت فضای تبادل اطلاعات تاسیس گردید. این شرکت رسالت خویش را حفظ و صیانت از سرمایه­های اطلاعاتی استان و کشور از طریق توانمندسازی کارشناسان خود و ارائه خدمات فنی و تخصصی قرار داده است.

توانمندسازی کارشناسان، ترویج فرهنگ اهمیت به مقوله امنیت فضای تبادل اطلاعات، ارتباط با محیط­های علمی و دانشگاهی و کسب رضایت و اعتماد مشتری از اصلی­ترین رویکردهای این شرکت است و حرکت در مسیر پیشرفت، شناسایی و برآورده­سازی نیازهای فنی مشتریان و ارائه راهکارهای امن توانسته است این شرکت را به مجموعه­ای تخصصی در حوزه افتا تبدیل نموده و زمینه اعتماد سازمان­ها را فراهم نماید.

مجوز های اخذ شده توسط شرکت ماموت سامانه به شرح ذیل می باشد:

  • پروانه فعالیت در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) از سازمان فناوری اطلاعات ایران
  • گواهینامه رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیکی از شورای عالی انفورماتیک کشور
  • مجوز فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات از سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

راهبردها

ما معتقدیم پرورش نیروی انسانی متخصص و متعهد و تحقیق، پژوهش و توسعه تنها راه عدم وابستگی استان به شرکت­های غیر بومی و حفظ و صیانت از سرمایه­های اطلاعاتی استان خواهد بود. به همین منظور این شرکت ارتقای سطح علمی کارشناسان، ترویج فرهنگ اهمیت به مقوله امنیت فضای تبادل اطلاعات و ارائه خدمات فنی و تخصصی به مشتریان و در نتیجه کسب رضایت مشتری، توسعه نیروی انسانی و تحقیق، پژوهش و توسعه را از اصلی­ترین راهبردهای خود قرار داده است.

چشم­انداز و رویکرد

شرکت ماموت سامانه گیلان، عدم وابستگی استان به شرکت­های غیر بومی در حوزه فضای تبادل اطلاعات، ورود به بازارهای کشوری و توسعه نیروی انسانی متخصص و متعهد را اصلی ترین چشم­انداز خود تعیین نموده و رویکردهای زیر را برای نایل شدن به آن در نظر گرفته است:

  • حفاظت و صیانت از سرمایه­های اطلاعاتی استان.
  • تحقیق، پژوهش و توسعه
  • ارائه خدمات فنی و تخصصی در حوزه فضای تبادل اطلاعات
  • ارتباط با محیط­های علمی و دانشگاهی

تمامی حقوق این سایت برای اسپاد سرور محفوض می‌باشد.طراحی و توسعه توسط اسپادسرور